Nasz adres

 

 

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

37-700 Przemyśl

ul. Kilińskiego 12

tel. 16 678 32 01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/nodnprzemysl

 http://nodn.pl


autism 2377410 640


Informuję naszych klientów, korzystających z naszych usług (nauczyciele, dyrektorzy), że znowelizowana oferta doskonalenia zawodowego zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej 26.08.2019 r. w tym dniu powyższa oferta zostanie przesłana do wszystkich szkół i placówek oświatowych:


- miasto Przemyśl i powiat przemyski,
- miasto Jarosław i powiat jarosławski,
- miasto Przeworsk i powiat przeworski,
- miasto Lubaczów i powiat lubaczowski,
- miasto Krosno i powiat krośnieński,
- miasto Ustrzyki i powiat ustrzycki,
- miasto Dynów i gmina Dynów,
- miasto Łańcut i powiat łańcucki.


UWAGA: Ośrodek nasz jest placówką o zasięgu krajowym. Jeśli nauczyciele ze szkół i placówek oświatowych umieszczonych poza wyznaczonym rejonem zgłoszą swój akces do uczestnictwa w wybranej formie doskonalenia będą z radością przyjęci.


UWAGA

 

Uprzejmie informujemy, że nareszcie utworzyła się grupa słuchaczy, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w doskonaleniu nt:

„Praca z uczniem autystycznym”
Inaugurację zajęć planujemy na koniec września 2019 r. na pierwszym spotkaniu zadecydujemy wspólnie, czy to ma być kurs doskonalący z zapisaną w ofercie liczbą godzin, czy też kurs kwalifikacyjny (dwusemestralny), czy tez studia podyplomowe (kwalifikacyjne). Informuję o tych różnych formach dlatego, że słuchacze w rozmowach indywidualnych z Ośrodkiem, wyrazili swoje propozycje.

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (tel. 16 678 32 01)
Są jeszcze wolne miejsca

 

Zapraszamy!

 


UWAGA

 

Informacja dla osób pragnących w przyszłości uzyskać uprawnienia pedagogiczne

 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli z upoważnienia patronackiej Uczelni prowadzi nabór na studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.

Studia trwają 3 semestry. Osoby ubiegające się o przyjęcie na w/w studia muszą legitymować się minimum licencjatem.

-Zapraszamy-

  


brain 605603 640UWAGA

Trwa nabór na kurs doskonalący (6 godz.)
nt. Wczesna interwencja terapeutyczna. Stymulacja rozwoju dziecka.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (tel. 16 678 32 01)
Są jeszcze wolne miejsca


Zapraszamy


 

Informujemy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem tytułu mgr (studia II stopnia) po studiach licencjackich, że Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi nabór na studia magisterskie drugiego stopnia o specjalności Ekonomika Bezpieczeństwa.

Nabór prowadzi punkt konsultacyjno-rekrutacyjny Uczelni WSBiP, znajdujący się przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Przemyśl, przy ul. Kilińskiego 12, tel 16 678 32 01.

Inauguracja zajęć nastąpi w październiku 2019 r. Dokumenty proszę składać w punkcie konsultacyjno-rekrutacyjnym i tam też zostaną wypełnione pozostałe dokumenty wymagane przy tego typu studiach.

 


współpraca nodn 1

W OPARCIU O DODATKOWE POROZUMIENIE Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ INFORMATYKI  I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE MOŻEMY ORGANIZOWAĆ W  PRZEMYŚLU NIŻEJ WYMIENIONE STUDIA PODYPLOMOWE (KWALIFIKACYJNE)

 

 Pobierz ofertę studiów WSIiZ (klikając tutaj)


 

DODATKOWE INFORMACJE DO PLANU DOSKONALENIA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 

 

Od ubiegłego roku szkolnego współpracujemy z Panią Edytą Madej – doskonałym edukatorem. Prowadzone przez nią warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ankiety ewaluacyjne przeprowadzone po zajęciach, potwierdziły duże zadowolenia słuchaczy. Sam za siebie mówi jeden z wpisów uczestnika zajęć w ankiecie ewaluacyjnej: wspaniale, bomba zajęcia, w takiej formie doskonalenia nigdy jeszcze nie uczestniczyłem. Pragnę poinformować Państwa, że w bieżącym roku szkolnym będziemy w dalszym ciągu współpracować z Panią Edytą. Oto jej propozycje:

1. Mnemotechniki – techniki pamięci
2. Humor w nauczaniu – nauczanie przyjazne mózgowi
3. Jak nie dać się zmanipulować i nie manipulować innymi
4. Myślenie wizualne w edukacji, czyli jak prosty obraz wspiera inteligentne notowanie, procesy kreatywnego myślenia i efektywnego zapamiętywania
5. Gry i humor w edukacji
6. Mapy myśli – zarządzanie informacją

Ważnym działaniem doskonalącym są kompetencje kluczowe. Warsztaty dla dyrektorów szkół, rad pedagogicznych oraz grup nauczycieli. Temat ten prowadzić będzie dr Małgorzata Ostrowska, edukator NODN.


OCZEKUJEMY NA PROPOZYCJE ZE STRONY PAŃSTWA
NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW

 

 

kierunki 640

OFERTA DOSKONALENIA
I DOKSZTAŁCANIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI NA 
ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu nową ofertę doskonalenia i dokształcania zawodowego nauczycieli na rok szkolny 2018/2019. 

 

Jesteśmy ośrodkiem konsultacyjno-rekrutacyjnym współpracujących z nami uczelni wyższych tj. Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższej Szkoły Biznesu i Zarządzania w Ostrowcu Świętokrzyskim. Naszym zadaniem jest wspomaganie partnerskich uczelni przy organizacji i naborze na studia podyplomowe zawarte w naszej ofercie. Jakość procesu dydaktycznego gwarantują uczelnie partnerskie.

 

Przy organizacji kursów doskonalących współpracujemy z najlepszymi edukatorami trenerami oraz specjalistami nie tylko z regionu lecz także całej Polski.

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania. Zaufaj naszej kompetencji i wieloletniemu doświadczeniu. Poczuj miłą atmosfery na zajęciach, empatię naszych wykładowców i trenerów.

 

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES ZAWODOWY, A MY CI W TYM POMOŻEMY!

 

Nasza propozycja ofertowa składa się z dwóch części

 

Część pierwsza - to formy doskonalenia (kursy, warsztaty, seminaria) realizowane w ramach zadań statutowych Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Została tak skonstruowana, aby w możliwie najlepszy sposób wspierać rozwój zawodowy nauczyciela. Znajdziecie tam Państwo propozycje nierozerwalnie połączone z wdrażaną przez MEN reformą systemu edukacji. Proponujemy 66 tematów do dyspozycji.

Oferta kursów (kliknij tu)

 

Część druga oferty, to formy dokształcania nauczycieli, a więc studia podyplomowe, wzbogacające nauczycieli o dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Ta część oferty będzie realizowana wspólnie z uczelniami patronackimi. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania takiej formy, która uzupełni wykształcenie i umożliwi prowadzenie zajęć w ramach wybranej specjalności.

Oferta studiów (kliknij tu)

 

 Zapraszamy Zespół NODN


 

 UWAGA

WAŻNA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW NA STUDIA  PODYPLOMOWE NADAJĄCE KWALIFIKACJE 
DO NAUCZANIA DRUGIEGO PRZEDMIOTU

clause

Bardzo często w rozmowach z nauczycielami powtarza się pytanie – 

„Czy organizowane przez Uczelnię studia podyplomowe dają dodatkowe kwalifikacje do nauczania drugiego przedmiotu?” 

 Oto link do pełnego tekstu Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie standardów kształceni przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela.

Moduły 2, 3 i 4 są podstawą do opracowania programu nauczania na studiach podyplomowych, nadających kwalifikacje do nauczania drugiego przedmiotu.

 


 

KURS LUB STUDIA PODYPLOMOWE

DLA KADRY KIEROWNICZEJ W OŚWIACIE

notebook 2672467 640 

Ośrodek nasz wspólnie z patronackimi Uczelniami przygotował programy kursu kwalifikacyjnego dla kierowniczej kadry oświatowej 240 godzin dydaktyka + 30 godzin praktyka kierownicza oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą pod hasłem: „Menadżer oświaty” 350 godzin zajęć + praktyka na stanowisku kierowniczym. Te dwie formy mogą być realizowane w jednym terminie, jeśli na każdą z nich zgłosi się minimalnie 15 osób, lub oddzielnie w zależności od naboru

Czekamy na zgłoszenia kandydatów na stanowiska kierownicze w oświacie. Najwyższy już czas, aby zgłosić się do wybranej formy dokształcania. Zgłoszenia proszę kierować na adres
e-mailowy: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ośrodka lub telefonicznie (16) 678 32 01 

Oczekujemy również na zgłoszenia chętnych nauczycieli na studia podyplomowe. Nasza Oferta zamieszczona jest na stronie internetowej obejmuje szeroki wachlarz propozycji, bliższych informacji udziela także sekretariat Ośrodka.

Liczba gości on-line

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.